Hipermarket Tesco
zobacz nas: YouTube |

Strona głównaSpołeczności lokalne Tesco dzieciom

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Organizacja pożytku publicznego

Dołącz do nas

Aktualności

02.01.2012

Podsumowanie zbiórek pieniędzy Tesco dzieciom

Podsumowanie zbiórek pieniędzy Tesco dzieciom Dziękujemy naszym Klientom, Pracownikom i Partnerom Biznesowym, dzięki którym, udało się pozyskać w 2011 roku ponad 700 tysięcy złotych na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Pomocy Dzieciom „Happy Kids”. Pieniądze zostały przeznaczone na remonty istniejących domów, wsparcie bieżące i fundusze stypendialne dla pełnoletnich wychowanków.

20.01.2012

Tesco Magazyn wsparł akcję „Tesco dzieciom”

Tesco Magazyn wsparł akcję Tesco dzieciomTesco Magazyn już drugi raz wsparł akcję „Tesco dzieciom”. Choć magazyn zadebiutował dopiero w ubiegłym roku, to po raz kolejny 3000 zł z dochodów uzyskanych z jego sprzedaży trafiło na konto fundacji.

21.01.2012

Impreza integracyjna dla dzieci i rodziców Rodzinnych Domów Dziecka „Fundacji Happy Kids”

Impreza integracyjna dla dzieci i rodziców Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids21 stycznia 2012 pracownicy Działu Korporacyjnego zorganizowali imprezę integracyjną dla dzieci i rodziców Rodzinnych Domów Dziecka "Fundacji Happy Kids". Spotkanie w łódzkiej Manufakturze było niezwykle miłym i pozytywnym wydarzeniem. Pracownicy Tesco mieli okazję bliżej poznać podopiecznych fundacji i spędzić z nimi trochę czasu. Było mnóstwo atrakcji i ciekawych zabaw, a zadowolone miny uczestników są najlepszym dowodem na to,
że zabawa była udana.

20.01.2012

Kampania 1%

Kampania 1%Jak co roku zachęcamy Was do przekazania 1% podatku, na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom "Happy Kids". Drobne kwoty przekazane przez Was w 2010 złożyły się na wsparcie w wysokości ponad 100 000 zł. Jak to działa? Wystarczy wpisać w odpowiednia rubrykę PIT numer KRS Fundacji: 0000133286 i gotowe!

12.12.2011

Aniołkowa akcja Działu Marketingu Tesco

Aniołkowa akcja Działu Marketingu Każdy z nas ma w sobie coś z anioła. Udowodniają to pracownicy marketingu, którzy ponownie organizują aniołkową akcję, w szczytnym celu wspierania Rodzinnych Domów Dziecka. Więcej ›

10.12.2011

Inwazja gimnazjalistów na... Tesco

Inwazja gimnazjalistów na... Tesco9 i 10 grudnia gimnajaliści z 30. Gimnazjum w Łodzi dokonali zorganizowanej, pełnej determinacji inwazji na hipermartket Tesco przy Widzewskiej w Łodzi. Okupowali kasy, tworząc niebieską linię frontu... wobec klienta.
Zobacz fotoreportaż ›

2.12.2011

Akcja Unilever i Tesco zakończona sukcesem

Akcja Unilever podsumowanaWspólna akcja Unilever i Tesco - 1% od sprzedaży produktów, zakończona. Dla Rodzinnych Domów Dziecka udało się pozyskać aż 70 000 zł. Bardzo dziękujemy Klientom, którzy kupując produkty firmy Unilever wsparli Rodzinne Domy Dziecka.

2.12.2011

Colgate wspiera Rodzinne Domy Dziecka

Colgate wspiera Rodzinne Domy DzieckaPodobną akcję Tesco zorganizowało z Colgate. Pozyskano w ten sposób 8000 zł na Rodzinne Domy Dziecka.

Archiwum aktualności